.

.

DeVilbiss HVLP Спреј Пиштол,Гравитацијата

DeVilbiss HVLP Спреј Пиштол,Гравитацијата

DEN 794.40

Количина на стоки
Достапно

Боја, Опрема и потрошен материјал.Производителот : Devilbiss.Направен во : сад.HVLP Спреј Пиштол, Боја на Вискозитет Оптимален Опсег Медиум, Гравитацијата Течност Испорака Тип, Воздух Потрошувачка 13.5 cfm @ 23 psi, Млазницата Големина 0.059 во /1.5 мм, Моделот Големина 12, а во Купот Капацитет 24 оз, Воздух Влезот во 1/4, Средни Течност Испорака Брзина, За Употреба Со Гравитацијата Првенство, Вклучува 24 Мл Расположливиот Првенство, Адаптер, Серија FLG4 Серија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди