.

.

Клипови 20packs/многу Нови Симпатична Шарени Ѕвезда Дрвени Клип Торба Хартија Клип Специјален Подарок Мода трговија на Големо

Клипови 20packs/многу Нови Симпатична Шарени Ѕвезда Дрвени Клип Торба Хартија Клип Специјален Подарок Мода трговија на Големо

DEN 979.20

Количина на стоки
Достапно

Магнетни : Нема.Број на модел : MJ101 A*20. Материјал : Дрвени.Тип : хартија клип.Облик на хартија клип : Број 1.Стилови : како на фотографии 2.Материјал : Дрво 3.Количина : 1pack=10 компјутери. 1lot=20packs=200pcs клип. 4.Големина : мини 3.5*0.6 cm 5.Тежина : околу 1.8 g/еез 1102 Објект специфики : Магнетни : No Model број : MJ101 A*20 Material : Wooden Type : хартија clip Shaped хартија клип : Нема.

Карактеристики на понудата

Слични понуди