.

.

Комерцијална Употреба Бакар Дупка ЛПГ Гас 16pcs Dorayaki Adzuki Грав Торта Создателот Бејкер Машина

Комерцијална Употреба Бакар Дупка ЛПГ Гас 16pcs Dorayaki Adzuki Грав Торта Создателот Бејкер Машина

DEN 2222.40

Количина на стоки
Достапно

комерцијални-вафли-печки.Функција : Прилагодлив Thermostat Model Број : FY2233 RInterchangeable Плочи : waffle Certification : Other Power (W) : 0 Voltage (V) : 0 Specification : Име на Производ Комерцијална Употреба Бакар Дупка ЛПГ Gas16pcs Dorayaki Adzuki Грав Торта Создателот Бејкер Машина Точка Бр.FY2233 R Машина со Големина на Машина : 49x42x20cm Дупка : 6.8 cm во кол, 2.3 см во длабочината на Гас Тип ЛПГ гас Гас Притисок 2800 па Времето за Печење 1-5 минути за една лента(16pcs) Користење на Дом,Партија,Кафе,Чај Продавница Материјал од не ' Рѓосувачки челик машина тело Бакар дупка Пакување Стандардна извоз пакување Забелешка Поддршка од врата до врата превозот од DHL/Федекс/EMS,итн.Производ Детални Слики : Превозот Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Поштенски услуги : Меѓународни Fed Ex/DHL/EMS Курир со priority Delivery време : 3-6 работни дена Ние се обидуваме се потрудиме да ги реши вашите проблеми.Ве молиме контактирајте со нас и ќе ви овозможи време за нас да се справи.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Времето за испорака е прибл. 3-6 работни дена за повеќето од НАС / велика БРИТАНИЈА / AU дестинации.Ние не сме одговорни за превозникот транзит време.Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.Сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина директно.Ние не можеме да брод за време на викендите и ние не нудиме сабота, недела или празник.

Карактеристики на понудата

Product Name   Commercial Use Copper Hole LPG Gas16pcs Dorayaki Adzuki Bean Cake Maker Baker Machine    :
Item No.   FY2233R    :
Machine Size   Machine:
49x42x20cm
Hole:
6.8cm in dia, 2.3cm in depth
   :
Gas Type   LPG gas    :
Gas Pressure   2800 pa    :
Baking Time   1-5 mins for one tray(16pcs) :
   :
Usage   Home,Party,Cafe,Tea Shop    :
Material   Stainless steel machine body :
Copper hole :
   :
Packing   Standard export packing    :
Remark   Support door to door shipping by DHL/FedEx/EMS,etc. :
   :
Product Detailed Pictures:
Shipping :
International Buyers - Please Note:
Postage service:
International FedEx/DHL/EMS Courier with priority
Delivery time:
3-6 working days
We try our best to solve your problems. Please contact us and allow time for us to handle. :
Import duties, taxes and charges are not included in the item price or shipping charges. These charges are the buyer's responsibility. :
Please check with your country's customs office to determine what these additional costs will be prior to bidding/buying. :
Delivery Time is approx. 3-6 business days to most US / UK / AU destinations. :
We are not responsible for carrier transit time. This information is provided by the carrier and excludes weekends and bank holidays. Note that delivery times may vary, particularly during peak periods or inclimate weather conditions. :
All items will be dispatched from our warehouse in China directly. :
We cannot ship on weekends and we do not offer Saturday, Sunday or holiday :

Слични понуди