.

.

VULKIT Кредитна Картичка Носителот на RFID Блокирање на Кожа Автоматско Pop-Up Паричникот Алуминиум Тенок Џебен Bifold Бизнис Картичка Случај

VULKIT Кредитна Картичка Носителот на RFID Блокирање на Кожа Автоматско Pop-Up Паричникот Алуминиум Тенок Џебен Bifold Бизнис Картичка

DEN 1600.80

Количина на стоки
Достапно

Кожа обвивка.Тенок Големина : тенок дланка-со големина на паричник за светлина носат.Заврши со парична казна разлика од седлото рака-бод.БРЗ ПРИСТАП 5 КАРТИЧКИ : слајд преку рачката на картички менито што се надвор во нивоа модата, каде што можете лесно да пристапите до која било од карти се чуваат таму.RFID/NFC БЛОКИРАЊЕ : интегрирана алуминиум случај заштити вашите картички од несакани безжична комуникација.Осигурајте се дека вашиот приватен имот безбедност.ДРЖЕТЕ 7 КРЕДИТНИ КАРТИЧКИ И СМЕТКИ : 5 картички во Алуминиумска случај, 2 кредитни/дебитни картички или малку записи во дополнителна сесија.ПОДАРОК КУТИЈА ПАКЕТ : Тоа може да биде одличен подарок за себе или една те сакам.

Карактеристики на понудата

Слични понуди