.

.

xiaoruiarui Складирање Кутија 4-Ниво Пластични Фиока Десктоп Складирање Кутија Биро Организатор со 3 Фиоки за Отстранлив Фиоки Организатор Контејнери за Канцелариски М?

xiaoruiarui Складирање Кутија 4-Ниво Пластични Фиока Десктоп Складирање Кутија Биро Организатор со 3 Фиоки за Отстранлив Фиоки Организатор

DEN 2797.92

Количина на стоки
Достапно

☆ Тоа може слободно да се расклопуваат и во комбинација и се користи во купишта да се сретнат разни складирање потребите и одржување на десктоп среди и уреден. ☆ Производ големина : 1-Фиока : 10.8 * 7.8 * 6.3 инчи, 2-Фиока : 10.8 * 7.8 * 9.1 инчи, 3-Фиока : 10.8 * 7.8 * 12.0 инчи. ☆ Направен од дебела PP материјал, подебели од паричка, мазни рабови, без повреда на рацете, издржливи. ☆ Врвот складирање, мулти-оддел за дизајн, класифицирани складирање, лесно да се преземе; со 3 големи фиоки простор за складирање, голем капацитет, лесно да се приспособат на повеќе објекти, како што се канцелариски материјали, козметика, toiletries, итн. ☆ На картичка дизајн на дното на складирање кутија го прави редење стабилна без да падне или се движи, што го прави повеќе сакаат да ги користат.Име на производ : Фиока Тип Десктоп Складирање Box Product материјал : PPScope на примена : студија соба, канцеларија, училиште, бања, спална соба тц.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради некои грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Овие сон мека прилагодливи прегради може да се користи за плакарот, спална соба, полица, тоалет, гардероба, градите на фиоки, под кревет складирање, биро, публикации, бебе соба, канцеларија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди