.

.

MICROCHIP DM320018-Развој Одбор, Bluetooth, HCI-Базирани, PIC32MX270F256D (DM320018)

MICROCHIP DM320018-Развој Одбор, Bluetooth, HCI-Базирани, PIC32MX270F256D (DM320018)

DEN 477.60

Количина на стоки
Достапно

Силикон Производителот : Microchip.Силикон Core Број : PIC32 MX270 F256 D.Комплет Апликација Тип : Безжичен Развој.Апликацијата Под Тип : Bluetooth.Комплет Содржина : Dev Одбор PIC32 MX270 F256 D, USB А до Б-мини-Кабел.Спецификација за производ : Силикон Производителот : Microchip Silicon Core Број : PIC32 MX270 F256 DKit Апликација Тип : Безжичните Development Application Под Тип : Bluetooth Kit Содржина : Dev Одбор PIC32 MX270 F256 D, USB А до Б-мини-Кабел.

Карактеристики на понудата

Слични понуди