.

.

Вежба Малку Сет, Трајни Практични Таписерии Изработка Висока Ефикасност Силна Структура Вежба Битови, Ѕид од Тули за Дупчење Материјали Конкретни Обичен Камен

Вежба Малку Сет, Трајни Практични Таписерии Изработка Висока Ефикасност Силна Структура Вежба Битови, Ѕид од Тули за Дупчење Материјали

DEN 902.16

Количина на стоки
Достапно

Погоден за дупчење материјали како обичен камен, бетон, тула ѕид и други материјали.Одлична изработка, совршена замена за стариот.Професионална и практичен дизајн, прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.Со одлична изработка, висока цврстина, силни и издржливи.Изработени од нерѓосувачки челик, структурата е силна и услугата животот е долга.Функција : 1. Професионална и практичен дизајн, прекрасен изглед, лесно да се носат и use2. Со одлична изработка, висока цврстина, силна и durable3. Погоден за дупчење материјали како обичен камен, бетон, тула ѕид и други материјали.4. Изработени од нерѓосувачки челик, структурата е силна и услугата животот е долга.5. Одлична изработка, совршена замена за стариот one Specification : Предмет Тип : Конкретни Вежба Bit Specifications : Прибл. 46 x 370mm / 1.8 x 14.6 in Material : Нерѓосувачки steel Packing Листа : 1 x Конкретни Вежба Bit Package Листа : 1 x Конкретни Вежба Малку.

Карактеристики на понудата

Слични понуди