.

.

UAC ЕКС 10225C A/C Експанзија Вентил

UAC ЕКС 10225C A/C Експанзија Вентил

DEN 2040.00

Количина на стоки
Достапно

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Блок Експанзија Вентил. 100% Гарантира Одговара!Додадете вашиот автомобил (година/направат/модел) за да 's garage за да потврдите.Премиум ISO/TS 16949 квалитет; тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Максимална ефикасност за ладење.Машински пристаништа гаранција точно одговара.Проширување на Уреди за контрола на протокот на ладилни во A/C систем, и се од клучно значење за замена на дел за секој A/C работа.UAC Ширење Уреди се внимателно конструирани за да се исполнат ОЕМ спецификации, така што ќе може да обезбеди соодветна ладилни протокот на испарувачот.Ние акции широка линија на Проширување Вентили за да ги задоволат вашите тешки, земјоделски, патнички автомобил, или светло камион A/C потреби на високо конкурентна цена.

Карактеристики на понудата

Слични понуди