.

.

36 Компјутери Риболов Мами Комплет Тексас Екипаж Убодни Глави за Риболов Вклучувајќи Непредвидлива Мамки Убодни Глави Црв Куки Риболов Куршум Sinkers Монистра

36 Компјутери Риболов Мами Комплет Тексас Екипаж Убодни Глави за Риболов Вклучувајќи Непредвидлива Мамки Убодни Глави Црв Куки Риболов

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Сите риболов додатоци на Тексас Екипаж се спакувани во риболов справи кутија, која е лесно да се носат, и мамки се погодни за слатководни и saltwater риболов.Како заеднички риболов екипаж за рибарите, тоа е погоден за води со пречки на брегот, како што се трупците, гранки и водната средина.Во водата област со повеќе сложени дното, како што е камен куп, песок и камен, мртов дрво гранки, итн., куршум води е полесно да се фрли во windy временски услови, па затоа е особено погоден за употреба во windy времето.Непознат риболов основа да се открие подводниот терен.Затоа што не се грижи за бесење на дното, тоа ќе има подобар ефект отколку VIB.Овој сет на мамката е погодна за искусни рибари и почетници.Тоа е голема риболов подароци за деца, татковци, сопрузи, партнери и дедовци.

Карактеристики на понудата

Слични понуди