.

.

Ceramifix .5 оз Карамел се Допре до Боја за Плочка, Апарати и Повеќе

Ceramifix .5 оз Карамел се Допре до Боја за Плочка, Апарати и Повеќе

DEN 334.80

Количина на стоки
Достапно

Новата формула на .5 унци на високи перформанси се допре до сликам со четка-во-капак.Четка wiper вметнете го спречува производ spillage кога се сврте наопаку.Две мали мешање топки овозможува правилно мешање кога потресена пред да го користите.УВ и Отпорен на Вода, на Еден чекор апликација, Без запечатување потребно.Е вашата плочка оштетени или испукани?Пред продавање вашиот дом или има дека следната вечера, се покријат оние грозен и досадни чипови и пукнатини со Ceramifix.Достапни во многу различни нијанси, Ceramifix е брз и лесен за употреба.Тоа обврзници со unglazed дел на плочка и лесно да се чисти од стаклен површината се прави тоа брзо да се допре до секоја плочка.Суши на допир во минути и лекови во рок од 24 часа.Може да се меша со други Ceramifix нијанси за да се постигне добра боја натпревар за вашата плочка.За употреба на Керамика, Порцелан и Природен Камен, Плочки.Мермер, Гранит, Цврста Површина, Ламинатни Countertops, Тврдо и ламинат.Одлично за тоне, кади и тоалети, премногу!Направен во U. S. A. ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕЖЕТЕ : Оваа НЕ е ГОЛЕМА ТОПЛИНА оценет боја за употреба на печки, печки, скари, камини или која било област изложени на прекумерна топлина или во пламен.Ние сега нудиме голем избор на допир и прозорци за Wet Steps производи.Бои НЕ се RETURNABLE ве Молиме погледнете на Политиката за враќање на бои/опасни течности.

Карактеристики на понудата

Слични понуди