.

.

Виножито Обновливи Голем Капацитет Намирници Кеси Количка За Купување Tote Торба Машина Перат

Виножито Обновливи Голем Капацитет Намирници Кеси Количка За Купување Tote Торба Машина Перат

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Полиестер обвивка.Машина За Миење.Материјал : Овие Обновливи Намирници Кеси Тешки Се Направени Од Полиестер Ткаенини Во Засилен Крои, Што Е Навистина Добар Избор За Лесни Шопинг Tote Кеси.Машина Перат И Еднократно : Се Перат Е Задолжително За Секој Обновливи Кеси.Сите Обновливи Шопинг Кеси Се Машина Перат!Фрли Ги Во Право Во Машина За Миење За Да Го Зачувате Вашето Време!Вие Може Да Помогне За Намалување На Вашето Влијание Врз Животната Средина Преку Употреба На Нашите Обновливи Кеси.Се Вклопува Во Вашиот Џеб : Поклопецот-Up Дизајн Се Вклопува Во Џеб.Тоа¡s, Само 4.7¡±X 4.3¡± Кога се Преклопени, Но Има 25.1"X 15" Капацитет Кога Ширевте.Голем Капацитет ќе биде во можност да го замени 2-3 пластични намирници кеси кога имате оваа еколошка торба.Тоа огради надолу за да компактен 4.5 x 5.5 инчи големина која ќе се вклопи во вашата чанта или торба.Лесно да се Свитка и Чување на : Овие обновливи шопинг кеси може да биде лесно да се завиткани во џеб која трае до едвај секој простор кој лесно може да се вклопи во ранец, ташна, џеб или ракавица кутија на автомобилот.RIP-СТОП ТКАЕНИНА & РАЗЛИЧНИ БОИ : намирници кеси употреба ripstop ткаенина да занает нашиот стандард шопинг кеси.Нашите намирници кеси со различна боја може да додадете малку забава во шопинг намирници.МУЛТИ УПОТРЕБА : Користете ги овие кеси за различни активности надвор од супермаркет.Тие се одлични за канцеларија, теретана, плажа, земјоделецот пазарот, игралиште, на плажа, на патување, и повеќе.Секое време ви треба сигурен, пренослива торба, ова ќе биде вашата одат-да.МАШИНА ПЕРАТ & ОБНОВЛИВИ : Машина за миење ладно и линија суви да го користите вашиот намирници торба за години и години!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди