.

.

SunTime Северна Каролина Вилмингтон Seahawks Нула Мини Bluetooth Звучник

SunTime Северна Каролина Вилмингтон Seahawks Нула Мини Bluetooth Звучник

DEN 508.80

Количина на стоки
Достапно

✅ Џеб Големина Безжичен Звучник - Ултра-мали дизајн што го прави лесен за носење во џебот, торба или јакна.Поддржува спарување на сите мобилни Bluetooth-от уреди од најновата Android, Google да Молња Кабел i Phone паметен телефон систем.Можете да играте, пауза, контрола на јачината на звукот, се повикува и можете дури и далечински управувач камерата на телефонот за совршен Selfie. ✅ Официјално Лиценцирани Колегиум Производ –Сите Логоа се печатени во НАС, и секој Suntime производ е Официјално Лиценцирани - заврши со холограмот налепници. ✅ ВОДА И ПАД ДОКАЗ - Овој производ има IPX6 Водоотпорен оценка и е подложен на солиден капка тест да се хранат музика во секоја авантура.Boompods трговска марка ПОД форма го прави овој тактилни стилски преносни говорникот секаде каде што сакате да одите!. ✅ SELFIE функција.Отворете го вашиот телефон камера и кликнете на Нула копчето за да се земе Selfie!Совршен за партиите. ✅ ПОДОЛГО ВРЕМЕ ДА се ИГРА - неверојатни 5 часа од како мини звучник одржување на вашиот песни ќе и се случува!Задолжен или безжично на полнење подлога или преку USB.Тип В за полнење преку USB кабелот вклучен.

Карактеристики на понудата

Слични понуди