.

.

Слободен стил Каролина Знаци Потпис Ајкула Класичен Поводник Унисекс Види FS101112

Слободен стил Каролина Знаци Потпис Ајкула Класичен Поводник Унисекс Види FS101112

DEN 1560.00

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Отпорен На Вода.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Стил : FS101112 Воведување Јасно Сино Небо, нова соработка помеѓу слободен стил x Каролина Марки.Каролина претставува најдобар во сурфање и ние сме возбудени да ја имаат на нашиот тим.Оваа нова види покажува дека перформанси и стил одат рака под рака.Каролина е нов потпис дизајн е изграден на транспарентен небото сино случај и Ајкула Поводник рака инспириран од нијанси во Калифорнија небото на раните утрински часови возење.Како и секогаш, оваа Ајкула се види е изграден да оди со вас на сите ваши авантури во и надвор од водата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди