.

.

8 Канал AHD 1080N H. 264 HDD Возило Мобилни DVR Безбедност Надзор Систем - Поддршка за 4G Реално време Далечински Мониторинг, Следење GPS, Одлична за Автобуси, Камиони, Танкери ил

8 Канал AHD 1080N H. 264 HDD Возило Мобилни DVR Безбедност Надзор Систем - Поддршка за 4G Реално време Далечински Мониторинг, Следење

DEN 5759.52

Количина на стоки
Достапно

ПОДДРШКА за 4 G РЕАЛНО ВРЕМЕ СЛЕДЕЊЕ И GPS СЛЕДЕЊЕ : Можете далечински live view 8 камера за видео од PC/паметен Телефон.Бесплатни СМС клиент на сметка, без месечен надомест.Поддршка 8 CH 1080 N видео и аудио снимање.БЕЗБЕДНОСТ МОЌ ДИЗАЈН : Професионални во возилото 8-32 V Широк Напон DC моќност.Погоден за Автобуси, Камиони, Приколки, Танкери итн.Обезбеди reverse напон / преоптоварување / краток спој заштита.Поддршка max. 2 TB HDD + 128 GB SD картичка складирање (не се вклучени) : ит Поддршка, прирачник и алармот за снимање на сцени и 4 дигитални алармни влезови.Вграден-во Х. 264 компресија држи мали датотеки и да го зголеми складирање.ПОДДРШКА UART ПОРТ : Поддршка на TTS, RS232 проширување, Гориво Сензор / Сензор на Температура / LED Реклама конекции.БЕЗБЕДНА ДАТОТЕКИ СО ЗАКЛУЧУВАЊЕ НИВ БЕЗБЕДНО : HDD заклучување дизајн чува вашите податоци безбедност во случај на несакани натрапникот се обидува да им пристапите.Главни Карактеристики : - Вграден-во со високи перформанси Hisilicon чипсети, кодирани со H. 264 стандард, висока компресија стапка и квалитетот на сликата - 8 CH AV Влезови со AHD 1080 N/720 P/960 H/D1/CIF опција, 1 CH синхронизирани AV излез, 1 CH VGA излез - 8 CH локалните снимање со 1080 N резолуција во реално време Моќ : - Професионални Во Возилото моќ дизајн,8-32 V DC Широк Напон Спектар - Мулти заштита кола како под-напон, кратки, обратна plug-in - Паметни менаџмент на енергија систем, исклучување под низок напон, ниска потрошувачка Складирање на Податоци : - Посебна датотека за управување со систем за шифрирање и заштита на податоци - Комерцијален технологија за откривање на лоши песна на хард дискот кој може да бидете сигурни дека континуитетот на видео и долг животен век на хард диск - Изградена-во ultracapacitor, да се избегне губење на податоци и sd картичката штета предизвикана од ненадеен прекинување - Поддршка 2.5 инчен HDD/SSD, максимална 2 TB - Поддршка хард диск греење Пренос Интерфејс : - Поддршка 3 G/4 G пренос, LTE/HSUPA/HSDPA/WCDMA/EVDO/TD-SCDMA - Поддршка за GPS, висока чувствителност, брзо позиционирање - Димензија : 162mm*180mm*50.5 mm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди