.

.

LYJIAJU Desktop File Организатор Дрвени Мобилни Датотека Рек Завршувањето Кутија Цврсто Дрво Десктоп Дрвени Мулти-Слој Фиока за Статистика

LYJIAJU Desktop File Организатор Дрвени Мобилни Датотека Рек Завршувањето Кутија Цврсто Дрво Десктоп Дрвени Мулти-Слој Фиока за Статистика

DEN 1104.00

Количина на стоки
Достапно

Мулти-слој дизајн : може да се класифицираат според своите навики и договорен разумно.Изглед : благородна и великодушни,бојата е блескави,кабинетот е изработени од дрвен материјал.Фиока повлече : Строго да се шие,на фиока се наметнува и влечат непречено,и тоа не е лесно да падне.Не се лизга мат : На дното е опремен со не се лизга мат,која може да биде ставен на маса по волја,не е лесно да се слајд или нула,многу безбедно.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПРОСТОР : голема канцеларија биро организатор алатка кутија.На фиока кабинет прави десктоп организација лесно и обезбедува доволно простор за складирање за да им помогне јасно до нередот.Користете го за поднесување документи, чување занает хартија, notepads и повеќе.LYJIAJU Фиока Кабинет Биро Organizer Home Канцеларија Десктоп Чување на датотеки Box The совршено решение за да се задржи на вашиот дом или работно место организирани.Оваа десктоп поднесување кабинет помогне да поднесе документи или организирање на канцелариски материјали, алатки, занаети и повеќе!Изграден за да трае .Материјал : wood Style : European Size : 33.7*17*23.3 см (13.3*6.7*9.2 инчи)е Применливо прилики : големи трговски центри,банки,резиденции,канцеларии итн.Применливи луѓе : everyone Need да се инсталира : Нема.

Карактеристики на понудата

Слични понуди