.

.

XJJZS Преносни Bluetooth со Стерео Звучници, Bluetooth, за Безжични Стерео Спарување, Дома, на Отворено Јазик, Патување (Боја : Б)

XJJZS Преносни Bluetooth со Стерео Звучници, Bluetooth, за Безжични Стерео Спарување, Дома, на Отворено Јазик, Патување (Боја : Б)

DEN 2954.64

Количина на стоки
Достапно

Мали димензии, лесно да се носат со Bluetooth безжична репродукција.Отстранлив двострано моќен вшмукување чаша за лесно прилог да се мазни површини.Метал дијафрагмата, subwoofer, 360° опкружувачки звук.Вграден-во HD микрофон, двојно намалување на шумот, HD повик. 500m Ah батеријата, играње на музика за 3-4 часа, 8-10 часа HD повик.Функција : Повик на функција waterproof Whether за поддршка на APPA : No Connection метод : USB Bluetooth connection Power набавка : вграден-во литиум battery Color : сина, црна gray Dimensions : 8.5*8.5*3.7 cm Shell материјал : силикон + plastic Play време : 4-8 hours Voltage : 110 V-240 VDue за рачно мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди