.

.

GIVERARE TSA Одобрени Багаж Брави, Комбинација Патување Кабел за Заклучување, Ре-settable 3-Цифрен Padlocks со Легура Тело, Keyless Патување Sentry Прифатени Катанец за Салата Шкафче, Г?

GIVERARE TSA Одобрени Багаж Брави, Комбинација Патување Кабел за Заклучување, Ре-settable 3-Цифрен Padlocks со Легура Тело, Keyless

DEN 164.88

Количина на стоки
Достапно

TSA ОДОБРЕНИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ : Патување Sentry одобрени брави овозможува TSA screeners да врши увид и повторно да го заклучите вашиот багаж, без оштетување на заклучување; може да се патува за меѓународно до 29 земји и региони преку 600 аеродроми без да се грижиш за безбедност на вредните предмети повеќе.ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ KEYLESS БИРАЊЕ : 2 чекори за прилагодување е исклучително лесен, го отклучите прво, притиснете го дното копчето и постави нови комбинација; никогаш не се грижите за губење на клучот откако ќе ја имаат оваа keyless заклучување; премиум легура dial отпорен на гребење и дава заклучување чувство на луксуз.НЕРАСКИНЛИВА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА БЕЗБЕДНОСТ : ова заклучување има супер отпор да ' рѓа и корозија благодарение на пластичната маска и винил обвивка надвор од цинк легура заклучување на телото и на кабел; на цврсто плетенка и најтврдокорните 3мм дијаметар челик кабел си дозволат до 220 кг и тешко да се скрши.УНИКАТЕН флексибилен кабел : флексибилен кабел е отпорен на злоупотреба од багажот опрема за ракување и штити патентите на тој начин го продолжи животот на вашиот случаи; на слободни извртени челик кабел може да биде во било форми на ракување со повеќе ситуации, како на вашите барања.РАЗНОВРСНА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА СИТЕ СИТУАЦИИ : GIVERARE TSA кабел катанец е совршен за заклучување куфер, тежок случај, пиштол случај, briefcase, шкафче, чанта, ранец, торба за лаптоп и ништо lockable, таа заклучува вашиот скапоцени безбедно без никакви копчиња.Почнувајќи вашиот непроблематична остатокот од пакување вашите лични предмети со нашите лесен-за-сет 3-dial кабел за заклучување безбедно, не треба да се грижите за безбедност на вредните предмети повеќе.TSA кабел за заклучување овозможува TSA инспектори да се изврши увид и ре-заклучување на багаж, без оштетување на заклучување.Да ви помогне да уживате во вашето патување и вашиот бизнис во 29 земји и региони.

Карактеристики на понудата

Слични понуди