.

.

Linkhood 8inch Јадење Екранот Плоча Закачалки, 10-Pack Плоча Пролет Кука Носителот Виси Жица за На Ѕид Дома Декорација, Компатибилен Декоративни Плочи, Антички Кина, Антички

Linkhood 8inch Јадење Екранот Плоча Закачалки, 10-Pack Плоча Пролет Кука Носителот Виси Жица за На Ѕид Дома Декорација, Компатибилен

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Мулти-функција : Совршено се вклопуваат за декоративни плочи, антички кина, антички плочи и уметноста.Само точниот износ на флексибилност, одржа безбедно и лесно се монтира.Лесно да се направи еден убав екранот во само неколку минути.Повеќе Безбедна се Прикаже : Дополнителна сила извори се одржи сила за да се обезбеди плочи.Совршена Големина : 8 Инчен плоча закачалки, погодни за одржување 7.5 8,5 Инчен круг или квадрат плочи.Можете да висат некои декоративни плочи во вашата кујна.Уникатен Дизајн : Овие плоча закачалки и куките се речиси невидливи од предниот дел, проширување должина извори.Лесен за употреба и има плоча безбедно на ѕидот, Дополнителна сила извори се одржи сила за да се обезбеди плочи.Не ' рѓосувачки Челик : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, со златна боја галвански на површината, добро направен, здрав, не е лесно да се добие рѓа или ерозија.КАКО ДА се ИНСТАЛИРА : Инсталирате на ѕид кука на ѕидот.Поправи украсни плочки за ѕид плоча закачалка.Конечно можете да се закачи на ѕид плоча закачалка на ѕидот куки.Homezal се грижи за вас : ве Молиме бидете сигурни дека ќе го стави на ѕидот куки цврсто пред виси вашата чинија закачалки за тоа.Што Ќе се Добие : 10 x 8inch Јадење Екранот Плоча Закачалки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди