.

.

Supermicro PDB-PT808-S20 МОЌ ДИСТРИБУТЕР ЗА 808 ШАСИЈА

Supermicro PDB-PT808-S20 МОЌ ДИСТРИБУТЕР ЗА 808 ШАСИЈА

DEN 2399.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Supermicro 1 U 20pin моќ дистрибутер одбор за излишни напојување SC808. Supermicro 1 U 20pin моќ дистрибутер одбор за излишни напојување SC808. Supermicro 1 U 20pin моќ дистрибутер одбор за излишни напојување SC808. Supermicro PDB-PT808-S20 1 U SC808 Моќ Дистрибутер Одбор.

Карактеристики на понудата

Слични понуди