.

.

StonyLab Пластични Заеднички Клипови, 10 компјутери 19mm Keck Менгеме #19 Лабораторија Keck Клипови за 19/22 19/26 Заеднички Стакло Стандард Конусна Интерфејс Клип Земјата Стакло З

StonyLab Пластични Заеднички Клипови, 10 компјутери 19mm Keck Менгеме 19 Лабораторија Keck Клипови за 19/22 19/26 Заеднички Стакло

DEN 262.80

Количина на стоки
Достапно

Пакет од 10. Големина : 19 мм, одговара заеднички големина 19/22 или 19/26. Се користи за Стакло Земјата Заеднички.Не ќе ги кородираат или гребење стакло.Гаранција : Stony Lab обезбедува високо квалитетни производи и премиум услуги на клиентите; Ако се примени оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш, а Ние ќе се реши додека задоволни.SKU : XL-815398 Why Изберете Stony Lab? 1. На Stony Lab значи високо-квалитетни производи за разумни цени. 2. Ние се пофали на одлични услуги на клиентите со големо задоволство рејтинг, со нашиот тим на претставници се подготвени да им помогне на вас од понеделник до петок, од 9 : 30 до 5 : 30 Источна Време. 3. Ние пак и брод вашата нарачка директно од нашите НАС-базирани склад во рок од 24 деловни часа, и следење на информации ќе бидат обезбедени за вас штом тоа ќе е на располагање.Опис Пакет на 10 Size : 19 мм, одговара заеднички големина 19/22 или 19/26 Use за Стакло Земјата Joint Will не ги кородираат или нула glass Warranty : Stony Lab обезбедува високо квалитетни производи и премиум услуги на клиентите; Ако се примени оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш, а Ние ќе се реши до satisfied Stony Lab гарантира висок квалитет и премиум услуги на клиентите.

Карактеристики на понудата

Слични понуди