.

.

YYC Сет од 12 Креативни Смола Камен Нерѓосувачки Челик Туш Завеса Куки (Црна)

YYC Сет од 12 Креативни Смола Камен Нерѓосувачки Челик Туш Завеса Куки (Црна)

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Смола + ' Рѓосувачки Челик.Ќе се гордееме во вашата бања, и овие куки ќе го задржи вашето модерна или традиционален бања во потрага зашеметување.Овие туш завеса куки висат лесно и задржете безбедно на директно или криви туш завеса прачки до 1 Инчи во дијаметар.Ќе ви се допаднат овие туш завеса куки.Совршен подарок за вашиот дом.Пакетот вклучува : 12 Компјутери x Туш Завеса Кука.(Други работи кои не се вклучуваат).Ying Ying Шик е регистрирана трговска марка на интелектуална сопственост се заштитени.Материјал : Смола + ' Рѓосувачки Челик.Лесен за употреба .Држете сигурно на директно или криви туш завеса прачки до 22-30 mm(0.8"-1.1" ) Инчи во дијаметар.Одлична декорација за завесата на вашата соба или туш завесата на вашиот тоалет!Забелешка : Според светлина и различни монитор,боја може да се малку.Различни како слики.Покрај тоа,ве молиме овозможи 1-2cm се разликуваат поради прирачник за мерење.Ви благодариме за разбирањето!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди