.

.

Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки Дома Декоративни Туш Завеса 72x72 Инчи Вселената, Планетите Уран

Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки Дома Декоративни Туш Завеса 72x72 Инчи Вселената, Планетите Уран

DEN 551.52

Количина на стоки
Достапно

Големина на : Оваа туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да изберете во зависност од големината на бања или када.Материјал : туш завеса е направен од pongee ткаенина, која е ефикасно водоотпорен.Тоа се суши брзо после туширање за да се задржи туш и тоалет сува и удобно.На нетранспарентно шема подобро ги штити приватноста.Додатоци : Опремен со 12 цврсти пластични туш завеса куки, кои може да се користат со директно или криви туш прачки.Можете лесно може да се повлече туш завеса а исто така го промените вашиот омилен туш завеса куки за да одговара на домашна декорација.Мултифункционален : спречување на вода за прскање од јавните до местото надвор од туш за време на туш, па како да се посебно на влажни и суви; играат оклопна улога за лице во туш, како што се кампување, спа третман; исто така, може да се користи како завеса.Гаранција : Ние ви обезбеди со висок квалитет по продажбата на заштита.Откако ќе ги примите туш завеса, можете да ме контактирате преку е-маил ако најдете било какви проблеми.Јас може да ви обезбеди со целосна наплата или ви испрати нова.Здраво, добредојдовте на нашата продавница!Јас сум многу среќен што сте ја одбрале овој производ.Дали сте загрижени за целата бања добивање на влажни и по секое капење?Мислам дека можеби ќе треба туш завеса лагер за да се реши овој проблем.Next, јас ќе ве запознаам со некои детали за овој туш завеса лагер.Feature1. Тежината на овој туш завеса е многу мала, само 340g/400g/440g, па нема потреба да се грижите за целата лагер паѓа надолу бидејќи се премногу тешки.2. На високо-квалитетна технологија на печатење прави модели и бои, многу јасно и lifelike, и целиот туш завеса поставата е многу убава, која може да се користи како украс на бањата кадата да се направи стил изјава.3. Не исчезнува, не избледуваат, по долго време се уште е исто како и нова.4. Може да се мијат со рака или со машина, не избелени.Package1 x туш curtain12 x туш завеса куки.Лесно да се install Just се стави на кука преку метал копчето дупка и ја обеси на туш завеса род.Тоа е многу едноставна.

Карактеристики на понудата

Слични понуди