.

.

HOTOP Cosplay Шминка Шега Нула Рана Краста Крв Лузна Тетоважи Привремена Тетоважа Налепница Рана Зомби Лузни(10pcs)

HOTOP Cosplay Шминка Шега Нула Рана Краста Крв Лузна Тетоважи Привремена Тетоважа Налепница Рана Зомби Лузни(10pcs)

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

6cm*10.5 см,збир на 10pcs(10 листови).Тоа може да трае 2-3 дена кога се држи на вашата кожа.Оваа Краста Налепница Décor изгледа прилично точно и природата.Добра ноќ на вештерките дар и може да се дете другите со него,тоа нема да им наштети на вашата кожа.Може да се стави тоа на кожата, мобилни телефони, керамика, метал, стакло и други.Тетоважа налепници печатени шема и вистинскиот модел renderings е спротивно (Затоа што мора да се укине да се држиме).Материјал : ПВЦ Многу добар Избор како привремена тетоважа на телото шминка, и исто така таа може да ги покрие лузна на телото.Тоа може да траат и по неколку дена, ако внимателни.Пакетот вклучува : 10 компјутери, и тоа ќе биде спакуван randomly How да се користи привремена тетоважа : 1.Миење на положбата на телото сакате да се држиме оваа привремена тетоважа. 2.Откривањето на лента на оваа привремена тетоважа. 3.Стави ја страната на етикетата со моделот на вашата кожа. 4.Користење на мокра крпа или нешто влажни да притиснете на налепница. 5.Може да ги најдеш на етикетата за да видите дали моделот е целосно се држи на вашето тело, ако не и повторете го чекор 4. 6.Откривањето на него, а заврши тетоважа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди