.

.

3D Печатач T8-400 ' Рѓосувачки Челик Доведе Завртки Сет со KFL08 со Опруга Спојка Кол 8ММ Теренот 2mm Доведе 8мм Должина 400mm

3D Печатач T8-400 ' Рѓосувачки Челик Доведе Завртки Сет со KFL08 со Опруга Спојка Кол 8ММ Теренот 2mm Доведе 8мм Должина 400mm

DEN 2284.80

Количина на стоки
Достапно

Производот е со добар квалитет.ние ќе се тестира на производот Пред превозот.Проценето Време на Испорака : 6-24 дена(trackable)- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-9 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $200, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ние сме професионални дистрибутер на CNC Производ.Ние, исто така, го продаде други видови на производи.само за пребарување на модел број во нашата продавница.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Тип : Трапезоидна навој Дијаметар : 8mm Теренот : 2mm Доведе : 8mm Должина : 400mm Големина Тип : Тип 1 : pitch1 мм, lead1 mm Тип 2 : pitch2 мм, lead2 mm Тип 3 : pitch2 мм, lead4 mm Тип 4 : pitch2 мм, lead8 мм, Вклучувајќи : 1pc leadscrew 1pc орев 1pc спојка D19 L258*8мм 2 парчиња KFL08 ве Молиме noteif сакате другите големина спојка !.

Карактеристики на понудата

Слични понуди