.

.

Фарови Браник Светилки Пред Собранието со Мрежа Стил Решетката Компатибилен со Silverado Приградски Тахо 99-02, за Возачот и Совозачот Страна, Хром Домување Јасно Леќа Head

Фарови Браник Светилки Пред Собранието со Мрежа Стил Решетката Компатибилен со Silverado Приградски Тахо 99-02, за Возачот и Совозачот

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно

▶️ Овој производ е компатибилен со Chevrolet Silverado 1500 2500 Светло Должност 1999-2002 Приградски 1500 2500 Тахо од 2000 до 2006 година. Не одговара за Тешки модели. ▶️ Пакетите вклучени [1] возачот страна и [1] патникот страна светла, [1] пар на браник светилка, [1] сет од пред горната брана скара/решетката.Ве молиме имајте предвид дека настава и светилки не се вклучени.Повторна употреба на оригинални светилки за инсталација. ▶️ ОЕМ директна замена на луксузни спортски badgeless meshed дизајн на решетката со халоген модел фарови може да донесе драматично outlook на возилото.Quliaty тестирани засилен материјал за сила и долговечност на употреба.Водоотпорна и издржливи да се користи во отворено состојба. ▶️ Решетка - завршна Површина : Сјајна Боја : Црна Стил : Mesh ОЕМ Дел Број Референца : 15764313, 15182288 Partslink Број Референца : GM1200424, GM1200425. ▶️ Светлата - Зрак Тип : Халоген Сијалица Тип : 9005 Висока 9006 Ниска Зрак (Не Incldued) Јачина на Светлината : 3157 A Домување Боја : Хром Леќа Боја : Јасно ОЕМ Дел Број Референца : 15199559, 15199558, 16526134, 16526133 Parkslink Број Референца : GM2521173 GM2520173 GM2503187 GM2502187. 99-02 Chevrolet Silverado 1500. 00-06 Chevrolet Приградски 1500 / 2500. 00-06 Chevrolet Тахо.Светла е светилка во прилог на предната страна на возилото, да го осветли патот напред.Фарови се еден од најважните компоненти на вашето возило.Нашите фарови надградба на лицето на вашето возило, со јасен стил и екстремни опсег.Нашите стилски grilles агресивно го подобрува изгледот за да го направи вашиот автомобил се издвојува од народот.Тие се изработени од квалитетни материјали за сила и издржливост.

Карактеристики на понудата

Слични понуди