.

.

12 Парчиња Помине Пом Poms Монтажни Помине Уметност Крзно Помине Топката Помине Пом Меки Кадифен Топката Крзно Пом Топката Помине Додатоци со База и Малку Златни Топк

12 Парчиња Помине Пом Poms Монтажни Помине Уметност Крзно Помине Топката Помине Пом Меки Кадифен Топката Крзно Пом Топката Помине

DEN 95.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува : ќе добиете 12 парчиња помине пом poms и содржи 6 поставен бои, кои може да ги исполни вашите повеќе одговара на потребите и на доволно количество е доволно за да можете да ја користите и да го замени во секојдневниот живот.Златни топки дизајн : овие монтажни помине уметност крзно помине топки се дизајнирани со меки пом топки и малку златни топки привезоци, кога ќе ги користите за декорација на вашите нокти, тие ќе направат да изгледа шармантно, блескави, и домот, во секоја прилика.Содржи база : овие нокти пом меки кадифен топки доаѓаат со база, која ги прави монтажни и обновливи, па вие не мора да се грижите за добивање на нив влажни додека миење на рацете и преземање туш, обезбеди безбедна и трајни корисничко искуство.Деликатна изработка : овие крзно пом топката помине додатоци се направени од мека кадифен, со шарени изглед, без штети на вашето тело и ноктите, тешко да падне, лесни и тенки доволно за да не се предизвика помине непријатност, и може да послужи за долго време.Шик подарок за нокти љубители : овие 3 D помине кадифен вештачки влакна топки се убави подароци за девојки, вашите ќерки, или жени кои сакаат маникир; Поради транспорт причини, кога ќе ја прими стоката и да се најде дека меки топки се компресирани или мокри во употреба, можете да користите фен да се исушат нив, а потоа нежно допирајте ги со вашите раце за да ја одржувате меки чувство.Лесно да се чисти и суви : Кога пом топки се навлажни или компресирани, можете да користите фен да се исушат нив да се задржи на меки и меки чувство.Лесен за употреба и може да се мијат одделно, погоден за искусни помине експерти или ноктите ученици.Голема usages : ноктите уметност меки pompoms се исклучителна помине уметност украси, погоден за различни прилики, како што партии, пријатели собири и датуми, овие пом пом топки може да се примени за ноќта на Вештерките партија, Божиќ партија, училиште драма и cosplay, да се создаде празнична атмосфера и привлекување на секого внимание.Карактеристики : Материјал : мека кадифен Големина : прибл. 3 cm/ 1.18 инчи во дијаметар Боја : како на слики прикажани Пакет вклучува : 12 x Помине пом меки кадифен топки Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Мали делови вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца.

Карактеристики на понудата

Слични понуди