.

.

Полипропилен Складирање Кутија 208 89 x cm 94 mm за Пластична Организатор L443 x D317 x H107 mm

Полипропилен Складирање Кутија 208 89 x cm 94 mm за Пластична Организатор L443 x D317 x H107 mm

DEN 535.92

Количина на стоки
Достапно

Полипропилен кутија 208 x 89 x 94 mm за пластична организаторите L443 x D317 x H107 mm.Опсег на мала алатка кутии од Валентино спектар нуди спектар на големини и модели.Сите коцки дојде со јасни отпорност на капаци.Модели со фиксна и отстранлив фиоки во внатрешноста.Направени од високо влијание стиропор и полипропилен, времето издржливи и отпорни на растворувачи и масла.Направени од рециклиран и рециклираат пластика, ги исполнува ДОСТИГНЕ стандардите.Полипропилен складирање кутија 208 х 89 Х 94 mm за пластична организатор Уметност Plast L443 x W317 x H107 mm.Опсег на мала алатка прегради од Vallentino спектар нуди спектар на големини и модели.Сите коцки се опремени со транспарентни анти-шок капаци.Модели со dividers и отстранлив фиоки во внатрешноста.Дизајнот е силен визуелен ефект.Направени од влијанието отпорни на полистирен и полипропилен - времето-отпорни и растворувач и масло отпорни.Тие се направени од рециклираат и рециклираат пластика и во согласност со ДОСТИГНЕ стандардите.

Карактеристики на понудата

Слични понуди