.

.

Crewneck Суичери Естетски Падне Долг Ракав Tshirts Плус Големина Удобен Мека Гроздобер Мода Под Блуза Блузи

Crewneck Суичери Естетски Падне Долг Ракав Tshirts Плус Големина Удобен Мека Гроздобер Мода Под Блуза Блузи

DEN 383.04

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ☎✉️【ЗАМЕНА/НАПЛАТА ГАРАНЦИЈА во рок од 30 дена】. ❦❦Дозвола Продажба, Купување на 2 спаси од 15% на секоја; Купи 5 се 1 за СЛОБОДНИ❦❦ Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе стилови!Жените Фустани/Суичери/Дуксери/Џемпери/Кошули/Блуза/Туника Блузи/Палта/Јакни/Блејзери сите се на продажба.Тука ние ажурирање на НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА во текот на секојдневието. ❀Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата пред да купите. ✈✈【Стандард за испорака трае 7-12 дена.Ве молиме одберете ЗАБРЗАНА ИСПОРАКА(3-5 дена) ако се во итна потреба од тоа.】 затворање. ❤Двете Машина / Рака Мие со Ладна Вода.НЕ кајгана. ☘☘Материјал : Полиестер и Spandex.Супер мека ткаенина, еластичен, лесни и дише.Да не се види преку. ☘☘Карактеристики : Екипажот Вратот Tshirts.Основниот долг ракав блузи, Солидна боја Tshirts, Обична туника блузи, Шарени печатат маици,хип должина вратоврска боја tunics,модерно и стилски. ☘☘Падне туника блузи за leggings за жените,вратоврска боја шарени кошула,pullover боја блок блузи,чисто и лабава стил одговара за било телото форма.Се погодни да се носат во пролет, лето и есен. ☘☘Прилики : Едноставен Дизајн го Прави совршен за дома,работа,датум,одмор,дневна,одмор,плажа, забава,или со секојдневно носење.Слој на оваа обична маица под јакна палто,јакна.Чисто и опуштени.Оди Добро со Фармерки, Шорцеви, Leggings, Sweatpants или Здолништа. ☘☘Перење Инструкции за Туника Врвот : Машина перат, или да се мие со рака во ладна вода и се откажам да се исуши во сенка. ❀❀❀❀❀❀❀❀❀【Добредојдовте на Ktyssp】❀❀❀❀❀❀❀❀❀Ktyssp се фокусира на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува tee кошула, резервоар блузи, фустани и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.Жените tee блузи - гардероба мора да има, ова основно секојдневен tee карактеристики удобно дизајн за лесна, секојдневни wear Occasion : Сите круг на сезони, датира, тематските партија, меморијалниот ден, денот на благодарноста, ноќта на вештерките, Божиќ, бизнис, статистика, саем, коктел, св. патрик, карневал, секојдневно носење.❤Внимание ве Молиме❤ : ☘Миење : Рака мие на ниски температури./Не се фаќа премногу тешко./Собори Сува Ниска.☘Боја : Може Малку да се Разликуваат Поради Различните Екранот Поставување.☘За Превозот : стандард време→7-15 дена; забрзана испорака→3-7 дена☘ Ако Има Нешто што Можеме Да Направиме За Вас, ве Молиме Не Двоумете се Да Контактирате со Нас, Ние Ќе Услуга за Вас Во секое Време и да Одговори Во рок од 24 Часа.ладно бикини леопард racerback ребрести bustier tankini костими за капење со висок корсет bandana издувам бел изграден во градници облека движат sequin градник babydoll се потсмеваат на плоштадот бохемски капење се види преку кријат стомакот ниска tunics или извезени camisole бутик животинско backless поместена асиметрични костим за капење, капчиња фитинг кавга боја блок качулка мал greys batwing спортски dolman жените polka точка cami светкавиот полица помлад шпагети рака шамија bodysuit датум кукла капа shapewear лесна за статистика брод ласкави стомак crisscross топла желка печатени дополнителните ruched ракави притисни трепет activewear smocked вежба крстот империја половината racer 3xl мрежа струже tanktopsforwomen злато женска свадба гостин коктел sundresses bodycon формално Боја : Црна | Големина : XX-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди