.

.

100Pcs Серпентина Тетоважа Серпентина Тетоважа Машина Заптивка Тетоважа Лагер Shader Тетоважа, Пирсинг Материјали Машина Додатоци Гума Изолација

100Pcs Серпентина Тетоважа Серпентина Тетоважа Машина Заптивка Тетоважа Лагер Shader Тетоважа, Пирсинг Материјали Машина Додатоци

DEN 179.76

Количина на стоки
Достапно

Тетоважа Машина Заптивка - Изработени Од Гума Материјал, Добра Изолација Перформанси, Се Избегнат Електрична Истекување.Тетоважа Машина Изолација - 100 Pcs На Пакет, на Состанокот Различни Барања И Доволно За долгорочна Употреба.Подлога Тетоважа Машина Намотка Тетоважа Машина Гумени Прстен, Совршен За Замена На Стари Или Скршени Еден.Подлога Серпентина Тетоважа - Погоден За Тетоважа Серпентина Машина, Одлична За Тетоважа Операција.Парична Казна Изработка, Добра Fitment, Погоден За Diy Тетоважа Љубовници.Машина Гумени Прстен - Ако Имате Какви Било Прашања Или Предлози Во Врска Со Нашите Производи, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор !.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тетоважа Машина Part Material : Rubber Quantity : 100pcs Package Листата : 100 x Заптивка.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tattoo Machine Part
Material:
Rubber
Quantity:
100pcs
Package List:
100 x Gasket :

Слични понуди