.

.

Forevermore Портфолија Padfolio Врзивно средство - Професионални Faux Кожа Патувањето Организаторот Торбичка за Таблет, Документи, Презентација Папки, Бизнис Картички - Патен

Forevermore Портфолија Padfolio Врзивно средство - Професионални Faux Кожа Патувањето Организаторот Торбичка за Таблет, Документи,

DEN 1199.52

Количина на стоки
Достапно

Разноврсна Решение за Складирање - Мерење 13.5 x 10.5", овој дневен faux кожа folio лесно може да се вклопи во вашиот телефон, таблет или мал лаптоп.Тоа, исто така, има џебови за карти, брошури, или пасош.Обезбеди Вашите Документи - Ги важни фајлови и фолдери кои ги безбедно додека сте надвор и за.Ова патување портфолио врзивно карактеристики на патент затворање за да ги задржи сите на вашиот најважен од кои спаѓаат надвор.Подготвени за Секојдневна Употреба - последното нешто што ви треба е портфолио организатор дека лесно се добива истрошени.Ова патување padfolio е направен на одржливо извори на вегетаријанската кожа што ќе го издржат елементи.Внимание на Детали - Оваа елегантна zippered портфолио се издвојува со своите луксузни кожни заврши, парична казна крои, и врежана логото детали.Таа, исто така доаѓа со отстранлив 3-прстен врзивно и бележник.Задоволството на клиентите - Ако, поради некоја причина, сте задоволни со квалитетот на овој zippered врзивно средство, ги споделите со нас во рок од 30 дена од купувањето, па ние може да обезбеди целосна наплата–без прашања праша.

Карактеристики на понудата

Слични понуди