.

.

Suwimut 2 Пакет Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Складирање Организатор Алатки Закачалка со 5 Полици 6 Куки за Дома, Кујна, Купатило, Плакар, Канцелариј

Suwimut 2 Пакет Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Складирање Организатор Алатки Закачалка со 5 Полици 6 Куки за

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Ако имате чистење материјали преземањето вашата бања, кујна, или гаража shelving, declutter со овој држач.Со 5 топката слотови и 6 куки дизајн, може да се организираат најмногу на алатки на вашиот дом во рок од мал простор.Со овој пропелер, тоа може да се среди вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе.Монтирање на ѕид на вашата кујна, плакар за складирање, гаража, барака, или канцеларија.Одлично за комерцијална употреба и благодарение на решетката е водоотпорна дизајн, оваа носителот дури и работи на отворено или во барака за вашата градина алатки!.Четка носител е направен од висок квалитет на ABS и слотови и завртки.Тоа зафат сè цврсто и сигурно.Секој тркалање на топката држи до 6,5 килограми тежина (мазни род е до 3 килограми), носителот може да се одржи до околу 11 алатки вкупно.Пролет Натоварени : Посебни пролет клипови дизајн со тркалање гумена топка, што си сигурен дека метла и четка не ќе падне, дали влажни четка, валкани rakes, стап вакуум и други тешки работи.Лесен за Инсталација и Пуштање : Ѕид монтирани, детални чекорите за инсталација на пакетот.Лесно да се инсталира со слотови и навртки (вклучени).Лесно да се ослободи од укинување на справи.Suwimut 2 пакет четка и метла носителот среди вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе.Монтирање на ѕид на вашата кујна, плакар за складирање, гаража, барака, или канцеларија.Одлично за комерцијална употреба и благодарение на решетката е водоотпорна дизајн, оваа носителот дури и работи на отворено или во барака за вашата градина алатки!Направени од високо квалитетна ABS и слотови и завртки.Тоа зафат сè цврсто и сигурно.Секој тркалање на топката држи до 6,5 килограми тежина(мазни род е до 3 килограми), носителот може да се одржи до околу 11 алатки вкупно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди