.

.

QIANRENON HDMI Видео Фаќање Картичка 4K HDMI да USB3.0 Фати Адаптер 1080P 60fps Рекорд Преку dslr фото видео камера за да Игра во Живо Стриминг Видео forNintendo Switch итн Црна

QIANRENON HDMI Видео Фаќање Картичка 4K HDMI да USB3.0 Фати Адаптер 1080P 60fps Рекорд Преку dslr фото видео камера за да Игра во

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

☆ Фаќање Картичка 1080p 60fps : Ова 4 K HDMI да USB3.0 Видео Фотографирање Адаптер Поддржува влезот (HDMI) max 4 K резолуција@60fps, излез (USB) max резолуција 1080 [email protected] картичка многу може да им се врати на текстура на ѕвонење во видеото, изработка на видео пореални и живи.Аудио и видео излез synchronously, снимајте прекрасни моменти на видеото, овозможува да имате добра визуелна. ☆ 4 K HDMI Аудио Видео Снимајте : На 4 K HDMI Аудио Видео Снимајте е врз основа на high-speed USB 3.0 технологија, можете да направите high-definition HDMI видео и HDMI аудио сигналот од сигнал канал, испраќање на аудио и видео сигнали за лаптоп/КОМПЈУТЕР игри На фаќање картичка е погодна за уреди со HDMI ™ излез, како што се апарати за PS4, за Xbox еден, за Wii U и за Nintendo Switch. ☆ Широко Компатибилен : Овој HDMI Видео Фотографирање ги поддржува повеќето стекнување на софтвер, како што VLC,ПРЕ,Amcap,и др.Поддржува Windows,Android и Mac OS; Поддржува AWG26 стандарден HDMI кабел ,текст до 15 метри 1080 P; Согласува да USB Видео UVC стандард и Аудио USB UAC стандард.Поддржува 8/10/12 малку длабоки бои. ☆ Во реално време преглед : Ултра-ниска латентност технологија, лесно реално време пренос на видео потоци, во реално-време преглед, директно снимање на видео на хард диск, без компресија и без одлагање. ☆ Plug and Play,Компактен NB i7-3537 U 2.0 GHZ или над Графичка картичка : PC NVIDIA GT630 или над; NC NVIDIA GT735 M или над Кандидира меморија : 4 G RAM меморија Пакет се вклучуваат : 1 Аудио Видео Фаќање Картичка +1 прирачник за корисникот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди