.

.

Storex Премиум Датотека Гајба со Рачки – Писмо и Правен Документ и Папката за Складирање, Училница Сина 3-Pack (61460U03C)

Storex Премиум Датотека Гајба со Рачки – Писмо и Правен Документ и Папката за Складирање, Училница Сина 3-Pack (61460U03C)

DEN 1719.84

Количина на стоки
Достапно

Одговара на писмото и правни големина на хартија; Има до 50 кг.Пластовидно во која било насока со вграден-во interlocks.Изграден солиден да го издржат фрлања и собори.Солидна дното држи мали предмети кои се содржани.Екстериерни мерки 17-1/4 x 14-1/4 x 10-1/2 инчи.На Storex Датотека Гајба има буква или правни хартија и виси датотека папки.Повеќе гајби може да се рангирани сигурно во било која насока со вграден-во interlocks за повеќе, обичај конфигурации.Овие гајби се лесен и удобен за превоз од место до место.Сите пластични градежни нема да попуштат или да искриват и отпорен на влага.

Карактеристики на понудата

Слични понуди