.

.

Greenies Свежи Стоматолошки Третира за Кучиња Teenies - 43 Пакет - (Кучиња 5-15 lbs) - Пакување од 2

Greenies Свежи Стоматолошки Третира за Кучиња Teenies - 43 Пакет - (Кучиња 5-15 lbs) - Пакување од 2

DEN 636.00

Количина на стоки
Достапно

Содржи Две 12-оз.пакет на Greenies Freshmint Стоматолошки Chews TEENIE Третира за Кучиња.#1 vet-се препорачува стоматолошки џвакање за кучиња*.Овие куче третира за лош здив чисти забите додека контрола на плак и забен камен израстоци.Нашите природни куче третира се направени со суви spearmint, се ниски масти и прехранбено заврши за кучиња.Пакување од 2. Како најдобар ветеринар-се препорачува стоматолошки џвакање,* Greenies Куче Стоматолошки Chews обезбеди дневно лекување, додека контрола на плак забен камен израстоци и лошо куче здив.Нашите природни куче chews доаѓаат во TEENIE големина за домашни миленици 5-15 фунти.Овие здрави куче стоматолошки третира се направени од природни состојки кои се безбедни да се вари, се грижи за вашето куче забите и одличен вкус.Помогнат на вашиот pooch ги мијат забите целата обезбедување на целосна и правилна исхрана. * Greenies Бренд е број-еден ветеринар-се препорачува стоматолошки џвакање за кучиња во пет-специјализирани продавници, меѓу U. S. ветеринари кои препорачуваат стоматолошки chews за at-home орална нега.

Карактеристики на понудата

Слични понуди