.

.

Clementine Дизајни Убава во Розово Ананас Тавански Вентилатор, Светло Димензионални се Повлече

Clementine Дизајни Убава во Розово Ананас Тавански Вентилатор, Светло Димензионални се Повлече

DEN 264.00

Количина на стоки
Достапно

Мерки 1/2 2 x 1 x 1/2 1/2 инчи, со исклучок на синџир.Направени од страна насликани смола, тридимензионални.Прилог 6-инчен 18k-злато позлатен синџир и конекторот.Направени од страна на Clementine Дизајн, увезени.Донесе шарени допир на забава во било тавански вентилатор во вашиот дом со оваа Убава во Розово Ананас Тавански Вентилатор, Светло Димензионални се Повлече.Својот среќен розова и зелени бои веднаш ќе го фати окото.Не би го изгледам на таванот фан во вашата кујна или вашата ќерка е спалната соба?.

Карактеристики на понудата

Слични понуди