.

.

Mallofusa Пак Сигнал Светлина Поклопец на Леќите на Замена Компатибилен за Хонда CBF600 CBF600S Чад

Mallofusa Пак Сигнал Светлина Поклопец на Леќите на Замена Компатибилен за Хонда CBF600 CBF600S Чад

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.СОСТОЈБА : 100% сосема нов мотор пак сигнал светлина lense маска, изработени од квалитетна пластика, да се обезбеди соодветна fitment и долготрајни перформанси.Подобрување на изгледот и стилот на вашето возило.КАРАКТЕРИСТИКИ : Во добра употреблива состојба.Заштитете го вашиот индикаторот за напредок светлина од гребење и оштетување.Замени или надополни вашата оригинална или скршени еден со овој сигнал светлина домување школка.Домување боја : Чад (Како слики прикажани).FITMENT : Компатибилен за Хонда CBF600 CBF600 S, ве молиме проверете дали оваа светлина корица вклопува вашиот мотор пред да купите.ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно да се инсталира.Директна замена.Инсталација настава не е вклучена.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Пар x Мотоцикл Пак Сигнал Светлина Капак (не вклучува светилки).Мотоцикл на Индикаторот за Напредок Пак Сигнал Светлина Поклопец на Леќите на Домување Школка Замена FITMENT : за Хонда CBF600 CBF600 S ве Молиме бидете сигурни дали оваа точка одговара на вашиот мотор пред купување ОПИС : -Состојба : 100% Сосема Нова Светлина Lense Покрие-Материјал : Пластика -Домување Боја : Чад (Како слики прикажани) -Fitment Тип : Директна замена -Совршено одговара на вашите акции се претвори сигнали-Заштитете го вашиот напредок пак јачина на светлината од штета-Подобрување на нов изглед на вашиот мотор -Лесно да се инсталира.Нема промена бара ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Пар x Мотоцикл Пак Сигнал Светлина Покривање ги Опфаќа Само не вклучуваат светилки ЗАБЕЛЕШКИ : 1. Ве молиме да се осигурате ако овој објект се претвори сигнал светлина lense поклопецот е оној што треба првите 2. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека на сликите се малку различни од реалните предмети, бидејќи секој монитор не е калибриран истиот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди