.

.

DALI Katch Преносни Bluetooth Звучник - Облак Сива

DALI Katch Преносни Bluetooth Звучник - Облак Сива

DEN 4846.32

Количина на стоки
Достапно

Функции : dual sound режим (бриши/топло), стерео пар владата, на моќ/исклучување, извор одберете режим на подготвеност (авто моќ) исклучување, NFC спарување, одберете volume.Фреквентен опсег (+/-3 d B) [Hz] : 49 - 23, 000. Висока фреквенција возачот, дијафрагмата Тип : Мека текстилни купола.Комплет Тип : затворена кутија со пасивен двоен радијатори.DALI фати се напојува батерија Bluetooth звучник.Завиткани во елегантно заоблени солидна Домување на специјално развиени за возачи доставување на аудио сигнал од внатрешната дигитален засилувач.Лесно connectable преку Bluetooth, и можноста да уживаат во подобрување на аудио квалитетот на apt-X ако се поддржани.На DALI фати, исто така, поддршка аналоген влез преку мини-џек.Знаејќи дека ќе ви донесе DALI фати на патот Сме вклучени USB полнење излез за да се задржи телефон или таблет наплаќаат додека вие рок вашиот ритам.

Карактеристики на понудата

Слични понуди