.

.

ASUS ZenBook Флип S13 OLED Ултра Тенок лап-топ, 13.3 4K Допир, Intel Ево Платформа Core i7-1165G7 ПРОЦЕСОР, 16GB RAM меморија, 1TB SSD, Thunderbolt4, TPM, Windows10Pro, ПИ бучава отказ, Жад Црна, UX371EA-XB76T

ASUS ZenBook Флип S13 OLED Ултра Тенок лап-топ, 13.3 4K Допир, Intel Ево Платформа Core i7-1165G7 ПРОЦЕСОР, 16GB RAM меморија, 1TB

DEN 19896.00

Количина на стоки
Достапно

Intel Ево Платформа - совршена комбинација на ефикасност, одговорност, и животниот век на батеријата.Уживате во неверојатна изведба со 11 Генерација Intel Core i7 процесор.Искуство живописни бои со Intel Ирис Xe графика.Останете продуктивни со брзо полнење, долготрајна батерија. 13.3" 4 K OLED UHD Екран на Допир 400 nits HDR екран со ултра-тенок 4-двострано Nano Edge bezels.Луксузен Jade Црна заврши enhanced со суптилна Црвено Бакар дијамант-сечење на рабови. 360° Ergo Lift зглоб со позадинско осветлување на тастатурата.Најновите 11 генерација Intel Core i7-1165 G7 Quad Core Процесор (12 M Кеш, до 4.70 GHz, со IPU).Доаѓа со Windows 10 и БЕСПЛАТНА надградба на Windows 11 (кога available1).За Слободни Windows 11 надградба право уреди, посета на ASUS Windows 11 веб-страница за повеќе информации.

Карактеристики на понудата

Слични понуди