.

.

Zonster Топката Планината со Рибите во Него и Универзална Монтажа Плоча Додатоци Брод Додатоци Морски

Zonster Топката Планината со Рибите во Него и Универзална Монтажа Плоча Додатоци Брод Додатоци Морски

DEN 1082.40

Количина на стоки
Достапно

Дизајниран да прифати големи риби finders.Нуди целосен опсег на движење.Лесно се Инсталира : Брзо ослободување и лесна инсталација за вашиот песна систем.Поголем топката дизајн обезбедува многу поголема стегање за поголем додатоци.Топката Планината со Рибите во Него и Универзална Монтажа Плоча Додатоци.Име на производ : навигација, риба, пронаоѓач и други мултифункционален platforms Colour : black Material : најлон + silicone Size : 15.8 х 6.5 х 15.5 cm Package Содржина : 1 x Навигација риба пронаоѓач bracket Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди