.

.

Berwick Offray 2.25 Широк Двојно Лице Сатен Лента, Топла Розова, 10 Yds

Berwick Offray 2.25 Широк Двојно Лице Сатен Лента, Топла Розова, 10 Yds

DEN 391.44

Количина на стоки
Достапно

Двојно лице сатен лента е свилен, раскошен стил на лента што е совршен за свадба и сезонски украси, облека измени, подарок завиткување, и повеќе. 2.25" Жешка Розова Двојно Лице Сатен Лента, 10 Yds.Лента не се богови.Оваа Розова панделка е направен од свилен 100% висококвалитетен полиестер и е направен во САД.Жешка Розова двојно лице сатен лентата е совршен за занает и за шиење проекти.Двојно Лице Сатен Лента има stitched рабовите за да се спречи протриване.Изработени од 100% висококвалитетен полиестер и е достапен во широк спектар на бои, нашата stitched работ двојно лице сатен лента има неограничени користи, вклучувајќи свадба и сезонски украсување, подарок завиткување, embroidering, и занает цветни креации.Оваа Жешка Розова панделка е исто така одлична за сите видови на DIY проекти!Вклучува 10 јарди на Berwick Offray 2.25" Двојно Лице Сатен Лента во Топла Розова.

Карактеристики на понудата

Слични понуди