.

.

J. H. МЕТАЛ Мулти-функција Преносни Универзален Клуч Сет со Rubberized Анти-се Лизга на Зафат 9-32-милиметри - Adujustable Клуч (2 ПАРЧИЊА)

J. H. МЕТАЛ Мулти-функција Преносни Универзален Клуч Сет со Rubberized Анти-се Лизга на Зафат 9-32-милиметри - Adujustable Клуч (2

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

【Високо-Квалитетни Материјали】целокупната топлина лекување и хром-обложено површина, силни и отпорни на корозија.TPR е гумена рачка може да помогне да се држи цврсто и да се задржи на корисникот на зглобот во нормална позиција да го намалат заморот и да се зголеми ефикасноста на работата. 【Силна Practicability】Лесно да се носат, автоматско приспособување на технологијата.Само една алатка!Овие две страни клуч може да се вклопи во секоја големина на завртки и навртки.За цевки, завртки, навртки, идеален за дупчење, машини, машини и градинарски работи. 【Различни Клуч】големите страна може да се справи со сите на патот до 1-1/4 инчен завртки и навртки.Различно од нормална клуч, на посебен дизајн го прават овој клуч во можност да се одржи три страна на ореви цврсто.И капацитетот е 9-32-милиметри.Завртки и навртки од различни големини може да се прилагоди, и двојно отворање дизајн е ефикасен и удобен. 【Не Грижете се】Со J. H. Универзален Клуч, вие не треба да се грижите околу тоа која големина на клуч ќе треба повеќе.Тоа секогаш може да биде вистинската големина за вас.Без разлика што е потребно за професионален механичар или домашна употреба, J. H. Универзален Клуч може да се покријат сите работа ќе се соочи. 【Пакување】Две парчиња во пакет, голем клуч и мал клуч со двојна главата дизајн.Ефективни и практични.

Карактеристики на понудата

Слични понуди