.

.

Мицубиши Материјали GY2G0274E020N-МФ VP20RT GY Серија Карбид Grooving Вметнете за Мултифункционален и да се заврши 2 Забите, E Седиште, 0.108 Grooving Ширина, 0.008 Агол Радиус (Пакување од 1

Мицубиши Материјали GY2G0274E020N-МФ VP20RT GY Серија Карбид Grooving Вметнете за Мултифункционален и да се заврши 2 Забите, E Седиште,

DEN 4897.68

Количина на стоки
Достапно

VP20 RT одделение.Земјата периферните. 2 забите.Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Карактеристики на понудата

Слични понуди