.

.

Економски ADP-160FR N17-160P1A Напојување Замена Единица, Напојување Замена за PS4 Тенок Игра Конзола 100-240V, Лесно да го Инсталирате

Економски ADP-160FR N17-160P1A Напојување Замена Единица, Напојување Замена за PS4 Тенок Игра Конзола 100-240V, Лесно да го Инсталирате

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно

Ова напојување е само компатибилни со CUH-2215, CUH-22 XX верзии на PS4 Тенок.Ова напојување е само компатибилни со CUH-2215, CUH-22 XX верзии на PS4 Тенок.Носат отпорни, отпорни на корозија и стабилна, можете да го користите за долго време.Сите компоненти се рака тестирани и двојно проверени.ве молиме имајте во предвид оваа точка е на Расклопување делови од оригиналниот уред. (може да се добие малку гребнатини) ако предвид состојбата, ве молиме да не се цел на оваа.Заменете го оригиналниот ADP-160 FR (N17-160 P1 A) напојување на компатибилен игри конзола ако станува оштетени, е дефектен, или повеќе не функционира како што би требало да.Оваа замена дел е компатибилен со Sony Play Station 4 Тенок (CUH-22 XX, CUH-2215).

Карактеристики на понудата

Слични понуди