.

.

Geesta Еспресо Стакло Чаши 5oz, Двоен Ѕид Изолирани Еспресо Шолја, со Рачка, Кристално Стакло Чаши Пластовидно Еспресо Чаши со Бонус Силикони Coasters (Сет од 4)

Geesta Еспресо Стакло Чаши 5oz, Двоен Ѕид Изолирани Еспресо Шолја, со Рачка, Кристално Стакло Чаши Пластовидно Еспресо Чаши со Бонус

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

【Пластовидно Филџани Кафе】- Geesta филџани кафе може да магацинот уредно без застане, да се среди вашиот шкафовите или се создаде симпатична кафе станица.Исто така, постојат четири дебели не се лизга силициум coasters, кои обезбедуваат блага баферот за заштита на дното на секоја чаша. 【Надградба Двојно Ѕидови Дизајн】 - Geesta Двојно ѕидови изолирани кафе чаши се целосно изолирани и се чувствува удобно во рака.Најважно е овој дизајн практично го елиминира кондензирана капки од надвор стакло. 【Јасно Borosilicate Стакло】- Geesta кафе чаши се направени од 100% Олово-Слободен borosilicate стакло, така што стаклото е посилен, повеќе издржлив, лесен.Изолирани очила можат да го издржат температури кои се движат од -4°C до 300°C!. 【Изграден За Живот】GEESTA еспресо чаши се лесни и супер силни, Компатибилен со Еспресо машина совршено.Плус, на сет на четири чаши е машина за миење садови, ладилник, и микробранова-безбедно. 【Грижете се-Бесплатно Гаранција】- знаеме дека стакло контејнери ќе биде лесно да се скршени во текот на превозот, иако ние работиме напорно за да се обезбеди целосна контејнери , ние за жал уште се среќаваме со скршени чаши повремено.Ако сте примиле една скршена чаша, ве молиме да допрат до нас, ние ќе испрати нов замена за вас.

Карактеристики на понудата

Слични понуди