.

.

Крпи за еднократна употреба - 500ct 10 x 10 инчен претходно навлажнета памучни пешкири (Лимон)

Крпи за еднократна употреба - 500ct 10 x 10 инчен претходно навлажнета памучни пешкири (Лимон)

DEN 9576.00

Количина на стоки
Достапно

Ќе добиете (500) Лаванда 10x10 инчен крпи.Секој крпа е пре-навлажнета, валани и поединечно пакувани.миризливи со Лаванда етерични масла, не парфеми или мирис.Се служи ладно или топло.Микробранова безбедно.Материјал : 100% Памук.Луксузен 100% Памучни Пешкири, служел влажна како ладна или топла крпа.Валани и миризливи со лаванда етерични масла на крајната во луксузен крпа.Исто така достапен и на лимон, праска-манго и unscented.Се служи ладно или жешко овие еднократна Употреба крпи се еколошки, био-degradable.

Карактеристики на понудата

Слични понуди