.

.

SPNEC FFLJT Двојно Заврши Тен Четка Лице Concealer Прав Шминка Четка Меша Течни Фондацијата Крем Козметика Четка (Боја : C)

SPNEC FFLJT Двојно Заврши Тен Четка Лице Concealer Прав Шминка Четка Меша Течни Фондацијата Крем Козметика Четка (Боја : C)

DEN 3097.92

Количина на стоки
Достапно

Погодност за да ги зачувувате и да носи, тоа е идеална за вашето патување.Меки главата е идеален за примена лице во прав и руменило.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Идеален начин да ви помогне да се погледне вашата убава најдобрите секој ден!.Четка рачка материјал : дрвена рачка.Погодност за да ги зачувувате и да носи, тоа е идеална за вашето патување.Меки главата е идеален за примена лице во прав и руменило.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Идеален начин да ви помогне да се погледне вашата убава најдобрите секој ден!Спецификации : Четка рачка материјал : дрвени handle Brush се справи со спецификации : portable Applicable луѓе : general Type : Лабава во Прав со Четка-1#, Рамна Глава Четка-2#, Фондацијата Четка-3#, Двојно Главата Четка-4#, Пламен Четка-5#, Двојна Глава-Скрие Сенката за Очи-6#, Двојна Глава-Висока Светлина Сенката за Очи-7#, Двојна Глава-Висок Сјај Усна Четка-8#, Двојна Глава-Веѓата Четка и Eyelash Четка-9#, Двојна Глава-Усна Линија Concealer-10# ,10pcs сет ,5pcs сет Л,5pcs поставите S (изборен)Боја : pink Package вклучуваат : 5pcs,10pcs x Шминка brushes Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Поради причината на екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.

Карактеристики на понудата

Слични понуди