.

.

Пакување од 2 се Справи со Скалпел # 3 и Расположливиот Скалпел 15, Пакување од 10 Dermaplaning Ножеви со Пластична Рачка

Пакување од 2 се Справи со Скалпел 3 и Расположливиот Скалпел 15, Пакување од 10 Dermaplaning Ножеви со Пластична Рачка

DEN 1269.12

Количина на стоки
Достапно

⭐ Премиум Квалитет - Високо Полиран дебел метал се справи со издржлив и лесен за употреба.Создадени со Супериорен craftmanship, со висок степен на прецизност и флексибилност за мазен и лесен за употреба во вршење на клинички процедури. ⭐ Рѓа Доказ - Скалпел се справи со Број 3 пакување од 2 се дизајнирани ергономски, рака прецизни fingertip контрола потребни за рака хирургија и други деликатни сечење заедно криви линии или dissection.Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик обезбеди на ' рѓа доказ се справи. ⭐ Разноврсна Dermaplaning Рачка - Скалпел се справи со Нож #3 вклопува неколку ножеви.Тоа може да се користи за ножеви Број 10, 11, 12, 13, 14 и 15. Идеален dermaplaning рачки за убавина, медицински и вештини за користење. ⭐ Еден ТОН ДРУГИ УПОТРЕБИ - mycology, comedones отстранување, текара електроника, модел правење, дрвени и глинени скулптури, десктоп работа, мали парчиња и се кастри, биологија проекти во училиштето и лаборатории, уметности и занаети, средување, градинарство, винил прекини, дрво проекти, медицински процедури, dissection, шиење и хирургија пракса, скалпел за кожата, дебридман. ⭐ НИЕ ВЕРУВАМЕ во правење на работи 1% подобро секој ден, тоа е зошто тоа е НАШАТА МИСИЈА е да ви даде КВАЛИТЕТ во најдобра можна цена.Или сте во потрага за pimple попер нож, едноставен збир на 10 скалпел ножеви или можеби само 10 хируршки ножеви за dissection или операција пракса, ние сме добиле опфатени!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди