.

.

SPPC Црвено/Заоблачено Евра Опашка Светла Собранието Сет За Chevy Полна Големина - (Пар) Возачот Лево и Патнички Десната Страна Замена

SPPC Црвено/Заоблачено Евра Опашка Светла Собранието Сет За Chevy Полна Големина - (Пар) Возачот Лево и Патнички Десната Страна Замена

DEN 2157.12

Количина на стоки
Достапно

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување.Директна Замена.Гаранција : Една година ограничена гаранција против производителот дефект.Лесна Инсталација. 1988-1999 Chevy/GMC C1500/C2500/C3500. 1988-1999 Chevy/GMC K1500/K2500/K3500. 1992-1994 Chevy Палто. 1994-1999 Chevy Тахо. 1988-1999 Chevy/GMC C10 Пикап Камион. 1988-1999 Chevy Silverado. 1992-1999 Chevy/GMC Предградието. 1992-1999 GMC Yukon. 1988-1999 GMC Сиера.Висок-Квалитет Taillights направени од страна на ОЕМ производители одобрени со материјали кои ги исполнуваат строгите ОЕМ барања.Уникатен Taillights Стил драматично ја подобрува Стил, Настап и Безбедноста.Хром Домување со Јасни/Црвена Леќа.Кристал Рефлектор со ЛЕД светилки.Обложени со УВ-Отпорни филм за максимален временски заштита & издржливост.Професионалната Инсталација е Препорачливо, Без настава се вклучени со пакет.Одлична стока за подобрување на стилот на вашето возило & носи сосема поинаков изглед на вашиот автомобил.Ја Подобруваат Видливоста.Зголемената Безбедност.Подобрување На Изгледот.Лесна Инсталација. 88-99 Chevy/GMC C1500/C2500/C3500. 88-99 Chevy/GMC K1500/K2500/3500. 92-94 Chevy Палто. 94-99 Chevy Тахо. 88-99 Chevy/GMC C10. 88-99 Chevy Silverado / GMC Сиера. 88-99 Chevy Приградски / GMC Yukon.SPPC е одговор на сите твои перформанси осветлување потреби.Со над 30 години на производство, искуство, SPPC е компанија која е доверлив за квалитет, иновативни стил, и одговорност.SPPC осветлување производи се дизајнирани со помош на CAD/CAM компјутеризирана опрема и овие модерни дизајни потоа се тестирани со користење на 3-димензионални тестирање на машина за да се обезбеди прецизност и точност.Заедно со ригорозни тестирање процес, SPPC производи се одобрени од страна на SAE и Г. O. T. регулатива и во согласност.

Карактеристики на понудата

Слични понуди