.

.

Таванот Фан Повлече Синџир Сет, 4 Парчиња Сијалица и Фан Шема се Повлече Синџир Продолжување Фан Повлече Синџир Pendant 12 Инчен Тавански Вентилатор Синџир Extender со Топк?

Таванот Фан Повлече Синџир Сет, 4 Парчиња Сијалица и Фан Шема се Повлече Синџир Продолжување Фан Повлече Синџир Pendant 12 Инчен

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Фан и лесен Дизајн Тавански Вентилатор Синџир Повлекува ќе го разубават на околината на ентериерот на вашиот дом.Со бакар материјал,оваа фан повлече синџир extender е многу повеќе трајни s физичка и ментална емоции. - Разни приврзоци симболизира вашата личност, вкус и статус. - Изберете ја вашата омилена pendant модел врз основа на вашите лични хоби.Спецификација : .Материјал : Бакар.Должина на повлече синџири : 12 инчен.Дијаметар на секое лежиште : 3.0 mm.Што Ќе Се Добие : . 2x 12inch Фан Дизајн Повлече Синџир Проширување. 2x 12inch Сијалица Дизајн Повлече Синџир Проширување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди