.

.

HITNEXT A6 Буџет Врзивно СТП Кожа, Парични Врзивно средство, 6 Дупки Заштеди Врзивно Буџет Книга со Парични Плик & Калкулатор, Кожа Парични Книга за Бизнис

HITNEXT A6 Буџет Врзивно СТП Кожа, Парични Врзивно средство, 6 Дупки Заштеди Врзивно Буџет Книга со Парични Плик & Калкулатор, Кожа

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : готовински врзивно средство со патент за буџетирање се направени од издржлив стп кожа, заштита на вашиот врзивно џебови подобро од пластични врзивно капак.Не грижете внатре содржина се уништени.ДОБРО ПРАКТИЧНОСТ : Сите пари коверти се користи за буџетирање може да биде организиран во буџетот врзивно средство.Користење на категоријата етикета, ќе биде јасно за протокот на вашите средства.Вграден-во калкулаторот може да ви помогне лесно да се формулира на буџетот и управување со средства.ВРЕДНОСТА на ПАКЕТ : Доаѓа со кожен заштеди врзивно средство, 5 PCS x шарени сепаратори, 12 PCS x ЛАБАВА-ЛИСТ буџет листови во 6 бои, 45 PCS x A6 ЛАБАВА-ЛИСТ парични trackers, 45 PCS x неделно во Излет Refills, 24 PCS x самолепливи етикети.Погоден за канцеларија, училиште, статии, итн.Јасно рекорд за вашите приходи и расходи.НУРКАЧИ КОРИСТИ : 6 Овој прстен врзивно е идеален за чување записи, пари, чекови и други мали нешта.Неделен буџет листови и calculator (калкулатор) се сите вклучени, совршен за контролирање на трошоците и управување со вашите пари.Сервис и Гаранција : исклучителна појава и прашина-доказ дизајн веднаш го фати вашето срце.Тоа е добар избор за подарок за пријатели и семејство.Ако имате било какви прашања во врска HITNEXT буџет врзивно средство со парични пликови или не се задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас во секое време.

Карактеристики на понудата

Слични понуди